Polski English
Home | Produkty | Cennik | Kontakt

lp

Lista Przebojów

Login Form


Hasło?

a

 

Uwaga!! Jeśli to możliwe, zmień przeglądarkę na Firefoxa lub IE7!!

Home
06.10.2007.
 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO NOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO NA WWW.LEDLAMP.PL


Witamy na stronie dystrybutora i producenta oświetlenia na diodach LED. Jako jedni z pierwszych wprowadzamy na nasz rynek od 2003 roku nową generację oświetlenia. Oferujemy szeroką paletę źródeł światła, opraw oświetleniowych i systemów iluminacji na diodach LED. Realizujemy dostawy  kompleksowo, jak również zamówienia detaliczne. Dla wygody naszych klientów uruchomiony został specjalny sklep internetowy z oświetleniem LED pod adresem www.ledlamp.pl . Znajdują się w nim artykuły stanowiące podstawę naszej oferty i dostępne zwykle od ręki.

Konsultujemy  projekty pod kątem użycia systemów diodowych. W naszym portfolio mamy już wiele realizacji - szczegóły w dziale Galeria. Nasze produkty zastosowano w wielu nowoczesnych wnętrzach - mieszkaniach, willach, rezydencjach i hotelach. Dostarczaliśmy również  oświetlenie do ekspozycji muzealnych, klubów, restauracji i dyskotek. Bardzo wiele scenografii telewizyjnych zbudowano w oparciu o nasze linie diodowe. Mamy również doswiadczenie w dynamicznej iluminacji barwnej - budynków i wnętrz.

Prezentowane artykuły to mały wycinek z katalogu kilku tysięcy produktów. Na tej stronie prezentowane są najnowsze artykuły wprowadzane do oferty. Więcej w dziale Nowości. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszych stron. Jeśli nie ma tego, czego Państwo poszukujecie, prosimy o kontakt. Przedstawimy ofertę w ciągu 24 godzin.


     INGRO 18 LED

INGRO 18 WSztuka iluminacji polega na tym, by obiekt był oświetlony , a samo żródło światła niewidoczne. W  przypadku niewielkich krzaków lub  domków jednorodzinnych  nailepiej spisują sie wpuszczone w glebę oprawy świecące do góry. Mamy wówczas efekt gorejącego krzaka, czy drzewka, a  ściana staje sie równomiernie jasna, lub dostajemy smugi światła na elewacji. Stosujemy oprawy  1W lub  3W  i to wystarcza. Ale co gdy drzewo ma 10 lub 15 metrów wysokości, a elewacja budynku nawet więcej. Zasada pozostaje ta sama, zwieksza sie jedynie moc zastosowanych opraw. Tradycujne oprawy  metalhalogenkowe sa drogie, duże  i ciężkie.Oprawa diodowa 18 czy 36 W ma kilka centymetrów głębokości, jest lekka, kilkakrotnie trwalsza, i zuzywająca mniej energii. Dodatkowo mozna wyposażyć je w soczewki o zadanych parametrach, uzyskując bezproblemowo  szerokie  i cienkie jak lancet wiązki światła.Na zdjeciu oprawa 18 W, która w zupełności wystarcza do podswietlenia drzewa o koronie szerokiej na 10 m.

 


    DUO SUPER RIBBON

Często  potrzebujemy dużej ilości światła, porównywalnej ze świetlówką, ale w bardziejduo super ribbon kompaktowej formie. Nasz DUO  SUPER RIBBON  doskonale się tu sprawdza. Zamkniety w silikonowej osłonie podwójny pasek trzychipowych  diod typu SMD 5050  ma moc prawie 30 W /m i świeci z jasnością 1500-1800 lumenów na metr. Zasilanie 24V pozwala na stosowanie linii o długości 5m. Tego typu taśma zainstalowana w suficie  czy  w meblach kuchennych całkowicie zastępuje  światło ogólne , i nie wymaga dodatkowego doświetlenia pomieszczeń. Dodatkowo przy tak dużej jasności nie ma problemów z odprowadzaniem ciepła - taśma niemal się nie grzeje. Osłona zabezpiecza przed wilgocią i kurzem. Prawdziwa "świetlówka" z metra.

 

    SERIA OPRAW EXPO

EXPO VIICoraz więcej sklepów z biżuteria i  zegarkami  docenia  wartość  jasnego oświetlenia ekspozycji. Zwykle używane są żarówki halogenowe, które  nie dość, że pożeraja kilka kilowatów prądu, to dodatkowo grzeją  tak, że nie wytrzymuje najlepsza klimatyzacja. Nic dziwnego - temperatura bańki takiej żarówki sięga 350 stopni a 90 procent energi zużywane jest właśnie na grzanie. Rozsądną alternatywą jest zatem użycie diod LED do oświetlania witryn i gablot sklepowych. W naszej ofercie cała gama opraw EXPO , o indywidualnie dopasowanej wysokości  i wielu wzorach ,1, 2, 3 diodowych.Na zdjeciu przykładowa oprawa EXPO 7 o mocy 3 W  i świetle 300 lumenów co odpowiada 30 W żarówce halogenowej.Wykonujemy oprawy według przedstawionych wzorów, jak również indywidualne projekty. Oprawy polecamy również  uwadze muzealników i projektantom  wystaw.

 

      OŚWIETLENIE AWARYJNE

Oświetlenie awaryjne 3WDla ceniących estetykę miniaturowe oprawy awaryjne z diodą mocy 3W. Może  działać ja zwykła oprawa  na codzień  a jednocześnie awaryjne oświetlenie w przypadku braku zasilania. Oprócz znacznie mniejszych wymiarów od tradycyjnych opraw awaryjnych charakteryzuje sie bardzo długim czasem działanie bez zasilania sieciowego, rzędu 3-4 godzin. Zastosowany moduł awaryjny mieści sie w otworze 50 mm i posiada dwie diody sygnalizujace stan naładowania baterii i gotowość pracy. Oprawy wykonujemy w dowolnym kolorze według specyfikacji zamawiajacego.

 

 


   TAŚMA LED 230 V

Tasma LED 230V

 

Nareszcie rozsądna alternatywa dla popularnych węży diodowych. Często ze żle rozumianej oszczędności do podświetleń używa się  zwykłych węzy dekoracyjnych na diodach 3 mm. Maja one jednak spore wady- ilość światła jest minimalna, rzędu 1 lumena z diody, a rzeczywista trwałość to  1500-3000 godzin. Nowością na rynku są taśmy diodowe SMD  o identycznych parametrach śwetlnych jak te na 12V, ale zasilane napięciem 230V. Dzieki temu odpada stosowanie kosztownych transformatorów, a linię 100 m można zasilać spokojnie z  jednego końca. Jedyna niedogodnością jest cięcie co 1 m i podłączenie przez wtyczkę ze specjalnym adapterem stałoprądowym. Docinamy jednak sami  odcinki na zamówiony wymiar i uszczelniamy silikonem dla zachowania  szczelności IP 67. W naszej ofercie taśmy na  diodach SMD 3528 i 5050.Taśma posiada certyfkat CE.


   PROFILE LED

profile aluNIe tylko paski LED do świecenia. Dziś sztuka polega na  ukryciu pasków led i nadaniu formy liniom świetlnym. W miarę jak klasyczne oprawy ochodzą do lamusa, dzięki  nowej technologii i miniaturyzacji diod led można stworzyć zupełnie nowe, niekonwencjonalne oprawy, będące jednocześnie fragmentem ściany, podłogi, czy sufitu. Mogą również pełnić funkcję drążka na ubrania, poręczy,  czy uchwytu. Możliwosci kreacji wprost nieograniczone. Nasza oferta  poszerzona została właśnie o najwyzszej jakości profile aluminiowe  o długości 2 m i 1 m  o różnych przekrojach, z szybkami wykonanymi z poliwęglanu - matowane, semimat i przezroczyste. W odróznieniu od innych profili na rynku, te mają spore gabaryty - np. 45*35 mm, 65*30 mm, sr.23mm, 70*25mm. Pozwalają na  montaż równoległy dwóch linii pasków led lub modułów z diodami mocy. Moduły ścienne posiadają kołnierz umożliwiający pełne licowanie ze ścianą. Profile schodowe nadają się również  do taśm  RGB o szerokości nawet 15 mm. Oprócz podstawowych profili  w ofercie uzupełniającej  posiadamy pełną gamę zaślepek i uchwytów. Można  dzięki nim tworzyć z profili oprawy ścienne, wiszące belki, oświetlacze obrazów, wieszaki, poręcze, itp.


     PAR 111 LED

par111Na oko  stary poczciwy halogenowy PAR 111 - identyczne lustro i  belka osłaniająca źródło światła. Ale gdy zajrzymy z boku, ukaże sie nowoczesna dioda led   typu COB ( chip on board), składajaca się z wielu mniejszych diod mocy. Takie rozwiazanie  pozwala  wielokrotnie zmniejszyć rozmiary układu diod i wyeliminować soczewki. Jednoczesnie łatwiejsza jest konstrukcja radiatora. W prezentowanym rozwiazaniu zastosowano dwie diody COB firmy CITIZEN o mocy  6W, rozmieszczone centralnie po obu stronach środkowej belki. Lustro odbija strumień świetlny rzedu 520-750 lumenów, w zależnosci od barwy. W praktyce nawet  ciepłe diody z powodzeniem zastępują 75 W  PAR  halogenowy, dajac dentyczny efekt świetlny. Wbudowany zasilacz 12 V DC  pozwala na  bezpośrednie zastapienie PAR 111 w dotychczasowych oprawach halogenowych. Różnica w trwałosci - 50000 h, a przede wszystkim wszystkim w zużyciu energii niemal pięciokrotnie niższym, pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności. Inwestycja zwraca się juz po kilku miesiacach. Warto  o tym pomyśleć wszędzie tam, gdzie  tego typu źródła światła stanowią podstawę oświetlenia ogólnego.


  GARDEN LINE

lampy ogrodoweSezon wiosenno-letni zaczynamy od wprowadzenia całej gamy opraw na diodach LED do oświetlenia ścieźek, trawników, zieleni, drzew, itp. Architektura krajobrazu to często zaniedbywany element naszego otoczenia, a oświetlenie  to już całkowita pustynia. Proponujemy nowoczesne wzorniczo oprawy z aluminium, wykorzystujace jako źródło światla diody mocy POWER LED. Nie wymagaja żadnych specjalnych zasilaczy. Z kilkudziesięciu dostępnych wzorów prezentujemy najpopularniejsze modele. Oprawy stojące mają wysokość od 20 do  80 cm i  średnicę 60 mm. Kostki mają wymiar 65*65 mm, a reflektor 60*100 mm. W każdej oprawie zastosowano  układ 3 diod mocy 1W   odpowiadająccej sile światła 30 W halogenu. Mała moc oprawy pozwala ze spokojem planować podświetlenie ogrodu i otoczenia domu, bez obawy o póżniejsze koszty eksploatacji. Nawet 30 takich opraw nie spali  razem więcej niz jedna 100W żarówka. Nie trzeba w nich też wymieniać źródeł śwatła przez kolejne 15 lat.

 

 

 


    FLEXLINEFLEX

Wprowadzamy całkowicie nową  serię węzy diodowych o  niespotykanych dotąd parametrach. Np.: ROPELIGHT R09 - okrągły wąż silikonowy z superjasnymi diodami co 2, 5 cm o  średnicy zaledwie 3,5 mm i mocy 2,2 W na metr. Zasilanie 24V i cięcie co 16,5 cm. Na zdjęciu w środku cienki jak brzytew pasek silikonowy świecący krawędzią zaledwie 2,5 mm. To FLEXLINE F03 o parametrach identycznych jak okrągla wersja ale umożliwiający nowe zastosowania - wpuszczanie w krawędzie ram, mebli, w fugi między płytkami, czy w podłogi. Idealny do wyznaczania długich linii np. na stacjach metra jest  FLEXLINE F05 o wymiarach 9mm/14 mm. Ten produkt ma promień gięcia tylko 50 mm i to w obu płaszczyznach. Zasilanie 12V, 24 V lub 230 V - odpowiednio cięcie co 4,2,  8,3  i 100 cm. Moc 4,5 W na metr zapewnia wystarczającą jasność a specjalne tworzywo  bardzo równomierne świecenie na całej długości. Jest całkowicie odporny na nacisk do 200 kg i podobne jak pozostałe produkty wodoszczelny  IP68. Opcjonalnie dostarczamy wraz z aluminiowym profilem montażowym do zalania np. w posadzce. Nowej  generacji węże diodowe otwierają   ciekawe możliwości aranżacji podłóg, posadzek, płytek ceramicznych itp, liniami świetlnymi. Ułatwiaja wyznaczanie linii ewakuacyjnych,  podświetlanie stopni, moga być stosowane w metrze do ostrzegania, na chodnikach miejskich, w pasażach handlowych, itp.  Dzięki trwałości powyżej 50000 godzin słuzyć będą kilkanascie lat.

 

  DOWNLAMP 10W

DOWN 10W

Pierwsza lampa sufitowa o sile światła większej od 50 W żarówki halogenowej i dająca ciepły odcień. Pozwala na całkowite wyeliminowanie tradycyjnych źródeł światła dając przy tym znaczące oszczędności w zużyciu energii. Każdy mozże sam policzyć oszczędności i czas zwrotu inwestycji . Przypominamy  koszt 1 kWh - 0,37 PLN  na razie !!! Wychodzi, że zakup  lampy za 300 PLN pozwala zaoszczedzić ponad 700 kolejnych złotowek na rachunkach za prąd przy dzisiejszych cenach energii, a te będą wkrótce pare razy wyższe. Lampa ma wymiary 80*80 mm,  średnica kołnierza 100 mm. Elementem świecącym jest zintegrowana dioda mocy 10W o trwałości 50000 godzin. Dzięki  specjalnemu układowi aluminiowych dyfuzorów termicznych  temperatura oprawy nawet przy pracy ciągłej nie przekracza 60 stopni. Oprawa dostarczana jest wraz z zasilaczem 230V. Ten typ oprawy montować można we wnętrzach, szczególnie nadaje się do ciemnych korytarzy i klatek schodowych, gdzie zwykle trzeba świecić  24 godziny na dobę. Wykorzystać je można też do podświetlania elewacji budynku poprzez wbudowanie w tzw. podbitkę. Nadaje się również do oświetlenia ogólnego wszędzie tam, gdzie planowano oczka halogenowe.

 
 
 
Copyright 2007 HaloLamp | Powered by Joomla!